Rozkład jazdy autobusów w dniu rozpoczęcia roku szkolnego:
* "Bambry" - godz. 8.10
* Adamowo - godz. 8.00
* Nowy Widzim - godz. 8.10
* autobus powrotny - godz. 9.30